Isana Creamy Orange

 


Fanką żeli Isana jestem od lat i chyba każda wersja, która pojawiła się w Polskim Rossmannie ma recenzję na moim blogu. A edycje limitowane są na pewno ;) Ostatnio przez długi czas żadna nowość z Isany się nie pojawiła. Jednak w tym miesiącu udało mi się kupić aż 2 nowe wersje zapachowe i jeszcze jedną widziałam w necie jednak w moich drogeriach nie mogę jej znaleźć ;( Isana Creamy Orange to najnowszy zapach żeli pod prysznic Isana.

Isana Creamy Orange to delikatny, bardzo słodki zapach pomarańczy. W opisie producenta znajdziemy wzmiankę, że jest to połączenie pomarańczy z miodem, ale ja nie czuję tutaj ani typowej pomarańczy, a ni tym bardziej miodu ;/ Wyczuwalne pomarańczowe nuty są bardziej cukierkowe niż owocowe.


To nie jest zły zapach, ale mi bardziej przypomina zapach pewnego antybiotyku z dzieciństwa. Pamiętacie duomox ? Tak właśnie pachnie ten żel. Zapach jest delikatny i w kontakcie z wodą niknie. Daje dużo piany, dobrze myje, ale niczym szczególnym się nie wyróżnia. Mam dwie buteleczki tego żelu i raczej następnej nie kupię, bo są lepsze wersje zapachowe. Ale spróbować warto bo być może zakochacie się w tym aromacie ;p

To co skusicie się, czy raczej sobie odpuścicie ? Przy okazji dodam, że cena żeli Isany skoczyła i teraz buteleczka kosztuje już 3,99 zł. Niby nie jest to dużo i jest to jeden z tańszych żeli dostępny w Rossmannie jednak jeśli znów cena skoczy do 5,99 zł to raczej kolejnych wersji nie kupię.


3 komentarze:

  1. Zapach raczej nie dla mnie, pamiętam ten lek :P Ostatnio częściej sięgam po żele Balea :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wieki nie miałam nic z Isany.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapachu antybiotyku bym nie zniosła. Oj dla mnie to niewypał, dobrze że o tym piszesz.

    OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...