Isana Sunset Beach

 Potrzebuję urlopu. Potrzebuję zmienić otoczenie. Tęsknię za kuchnią śródziemnomorską. Dlatego też temat urlopu jest teraz codziennością. Czy do niego dojdzie nie wiem. Niestety mój stan zdrowia bardzo utrudnia planowanie. Jeśli się coś uda zorganizować w najbliższym czasie będę przeszczęśliwa. Jeśli nie, no cóż będzie mi trudno. Na szczęście są dodatki, które nastrajają urlopowo. Oprócz pięknych, greckich obrazów, które wiszą w pokoju otaczam się wakacyjnymi zapachami. Sól do kąpieli Isana Sunset Beach to zdecydowanie jeden z piękniejszych zapachów wakacyjnych.


Nie jestem wielką fanką soli do kąpieli i jeśli na jakieś się decyduję to zazwyczaj są to saszetki z Isany. Wersja Sunset Beach skusiła mnie przepiękną szatą graficzną oraz zapachem. Sól ma ciepły, egzotyczny aromat. Kojarzy mi się z gorącym piaskiem Cypru, z zachodem słońca, z beztroską, wakacyjnym luzem. Jednym słowem dobrze mi się kojarzy ;)


Ten zapach naprawdę odpręża i pozwala choć na kilka chwil przenieść się do innej rzeczywistości. Do tego kryształki soli mają intensywny pomarańczowy kolor, który dodaje energii i jeszcze bardziej pozwala nam poczuć się jak na rajskiej wyspie o zachodzie słońca.


Jeśli macie wannę i lubicie umilacze kąpieli, a wasza skóra nie jest jakoś szczególnie wrażliwa to gorąco polecam Wam tę wersję soli do kąpieli Isana. Ja taką saszetkę mam na 2/3 razy i na pewno będę do niej wracać. A Wy macie już plany wakacyjne na ten rok ? Pochwalcie się gdzie się wybieracie.

2 komentarze:

  1. Ja aktualnie niestety nie mam wanny, a posiedziałoby się w takiej kąpieli z pachnącą solą. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mi teraz koszmarnie brakuje wanny, ale mam wreszcie deszczownicę której mocno pragnęłam :P co nie zmienia faktu ze kąpieli z solą brak a szkoda bo prosukt zapowiada się super

    OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...