Tam byłam ... Meet Bloggers Rybnik 12.03.2022 Obecna sytuacja nie nastraja optymistycznie. W sumie już od ponad 2 lat rzeczywistość jest nieciekawa. Najpierw pandemia, teraz wojna w Ukrainie, w międzyczasie jeszcze wiele innych trudnych spraw i sytuacji sprawiły, że blog odszedł na dalszy plan. Niestety rzeczywistość bardzo zweryfikowała moje blogowe (i nie tylko blogowe) plany. Kiedyś razem z koleżankami blogerkami (zwłaszcza ze śląska) dość często spotykałyśmy się na blogreskich spotkaniach. Najbardziej lubiłam te w Rybniku <3 Jednak pandemia nam to zabrała na ponad 2 lata!!! Ostatnie moje blogerskie spotkanie miało miejsce w grudniu 2019. Ale w marcu 2022 w końcu spotkałyśmy się w Rybniku na Meet Bloggers. Mam nadzieję, że nasza blogerska rzeczywistość powoli wraca do normalności.Było to bardzo kameralne spotkanie, które zorganizowała Aleksandra znana jako Świat Aleksandry oraz Renata Piękno i Pasja okiem Renaty


Oprócz organizatorek miałam okazję spotkać się jeszcze z Magdą - Ciekawska Magdalena


Gabrysią Kosmetyki na kozetce oraz Beatą - Punk siedzenia .


Bardzo się cieszyłam na nasze spotkanie i mimo, że odbyło się w dobrze znanym gronie i w znanej restauracji to już nie było to co kiedyś. Pandemia, wojna, obecna sytuacja nas zmieniły. Blog to dalej nasze hobby, nasza pasja, ale czuje się, że nie ma w nas już tyle pasji i zaangażowania co kiedyś. 

Smutna, ale prawdziwa rzeczywistość....

Mam jednak nadzieję, że sytuacja się poprawi, że nasze spotkania będą częstsze i bardziej owocne. My potrzebujemy wzajemnej motywacji, słynnej blogowej #girlpower ;)


Liczę, że będzie nam się bardziej chciało. Że nie zatracimy się w szarym świecie, że wrócimy do prawdziwej blogerskiej pasji i blogowego życia.


Trzymam za nas mocno kciuki i liczę na szybkie, kolejne spotkanie ;)

Jako, że spotkanie było zorganizowane z okazji dnia kobiet każda z nas otrzymała drobne upominki. 


W imieniu swoim oraz koleżanek blogerek serdecznie dziękujemy firmom:


Bielenda Professional


Baltic Collagen


Polny warkocz


Luxure


Sensum Mare


Sessio

oraz moje pszczoły


Bardzo się cieszę z każdej rzeczy. Prezenty są przemyślane, a firmy warte uwagi. Dobrze, że organizatorki weryfikowały sponsorów i nie otrzymałyśmy tak jak na niektórych spotkaniach tzw. mydło i powidło, czyli przyprawy, zabawki, książki albo chemię tylko dlatego, że są za darmo ;p Ja zdecydowanie wolę właśnie takie ściśle wyselekcjonowane kosmetyczne perełki ;)

4 komentarze:

 1. Świetna sprawa takie babskie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło było się spotkać, po tak długiej przerwie:) Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie ♡
  Super są takie spotkania, tylko pozazdrościć, dawno na żadnym nie byłam :) Świetne zdjęcia!
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...