Efektima VEGE płatki pod oczy

 


Lubię płatki pod oczy i zawsze kilka opakowań mam w zapasie. Dzisiaj opowiem Wam  najnowszych hydrożelowych płatkach marki Efektima z serii Vege. Kolorowe opakowania na pewno już Wam się rzuciły w oczy, bo płatki od około miesiąca są dostępne m.in w sieci drogerii Rossmann.

Mimo, że każdy kolor odpowiada za inne składniki aktywne, a tym samym za trochę inne działanie, to dla mnie te płatki w działaniu są bardzo podobne.


Wersja fioletowa Efektima Vege z bakłażanem i ogórkiem ma upiększać i redukować worki. Słowo upiększać dla każdego oznacza co innego więc tego tutaj nie będę sprawdzać. Ale faktycznie po tych płatkach strefa pod oczami jest odświeżona i delikatnie rozjaśniona. Nie jest to oczywiście efekt długotrwały, ale po ciężkiej nocy lub przed randką taka chwila relaksu nie tylko się przyda, ale i poprawi napięcie oraz wygląd cienkiej skóry pod oczami.


Wersja pomarańczowa Efektima Vege z kurkumą i pietruszką również delikatnie rozjaśnia i rozświetla okolice oka. Do tego lekko spłyca zmarszczki i moim zdaniem jej działanie jest najlepiej zauważalne. U mnie na początku te płatki wywołały również delikatne mrowienie, które po kilku chwilach przeszło. Efekt bardzo mi się podoba i kilka opakowań tych płatków mam zamiar kupić na zapas żeby zawsze jakieś w pogotowiu, w lodówce były ;)Ostatnia wersja Efektima VEGE jest niebieska i zawiera jarmuż oraz pomarańczę. W działaniu jest bardzo podobna do wersji fioletowej. Również odświeża i subtelnie rozjaśnia cienie oraz delikatnie spłyca worki pod oczami. 

Polubiłam się z każdą wersją przy czym pomarańczowa z kurkuma i pietruszką jest dla mnie najmocniejsza, a efekt najbardziej widoczny. Jestem ciekawa czy znacie te hydrożelowe płatki pod oczy Efektima, a jeśli tak to jak się one u Was spisują ?

2 komentarze:

  1. Jeszcze nie widziałam tych płatków pod oczy, ale warto się za nimi rozejrzeć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam płatki pod oczy, ale tych nie znam.

    OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...