Efektima VEGE płatki pod oczy

 


Lubię płatki pod oczy i zawsze kilka opakowań mam w zapasie. Dzisiaj opowiem Wam  najnowszych hydrożelowych płatkach marki Efektima z serii Vege. Kolorowe opakowania na pewno już Wam się rzuciły w oczy, bo płatki od około miesiąca są dostępne m.in w sieci drogerii Rossmann.

Mimo, że każdy kolor odpowiada za inne składniki aktywne, a tym samym za trochę inne działanie, to dla mnie te płatki w działaniu są bardzo podobne.


Wersja fioletowa Efektima Vege z bakłażanem i ogórkiem ma upiększać i redukować worki. Słowo upiększać dla każdego oznacza co innego więc tego tutaj nie będę sprawdzać. Ale faktycznie po tych płatkach strefa pod oczami jest odświeżona i delikatnie rozjaśniona. Nie jest to oczywiście efekt długotrwały, ale po ciężkiej nocy lub przed randką taka chwila relaksu nie tylko się przyda, ale i poprawi napięcie oraz wygląd cienkiej skóry pod oczami.


Wersja pomarańczowa Efektima Vege z kurkumą i pietruszką również delikatnie rozjaśnia i rozświetla okolice oka. Do tego lekko spłyca zmarszczki i moim zdaniem jej działanie jest najlepiej zauważalne. U mnie na początku te płatki wywołały również delikatne mrowienie, które po kilku chwilach przeszło. Efekt bardzo mi się podoba i kilka opakowań tych płatków mam zamiar kupić na zapas żeby zawsze jakieś w pogotowiu, w lodówce były ;)Ostatnia wersja Efektima VEGE jest niebieska i zawiera jarmuż oraz pomarańczę. W działaniu jest bardzo podobna do wersji fioletowej. Również odświeża i subtelnie rozjaśnia cienie oraz delikatnie spłyca worki pod oczami. 

Polubiłam się z każdą wersją przy czym pomarańczowa z kurkuma i pietruszką jest dla mnie najmocniejsza, a efekt najbardziej widoczny. Jestem ciekawa czy znacie te hydrożelowe płatki pod oczy Efektima, a jeśli tak to jak się one u Was spisują ?


współpraca

3 komentarze:

  1. Jeszcze nie widziałam tych płatków pod oczy, ale warto się za nimi rozejrzeć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam płatki pod oczy, ale tych nie znam.

    OdpowiedzUsuń
  3. To najlepsze płatki pod oczy jakie można kupić w Rossmanie. Efektima dla mnie jest super marką płatków

    OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...