Mycosan serum

Dzisiaj znów poruszę temat grzybicy paznokcia gdyż mimo, że nie jest to choroba wstydliwa to jednak jest to choroba, którą trzeba leczyć. Niestety bardzo często osoba z grzybicą się tego wstydzi i przez wstyd nie szuka pomocy licząc, że paznokieć naprawi się sam. Jednak samo to się jeszcze nic nie naprawiło i nie uleczyło. Ja bardzo dbam o swoje paznokcie gdyż z racji wykonywanej pracy ( a właściwie prac) poprzez częste mycie rąk oraz noszenie rękawiczek moje paznokcie bez profilaktyki na pewno cierpiałyby z powodu grzybicy.
Mycosan serum to preparat, który zwalcza i zapobiega grzybicy paznokci


Opakowanie zawiera preparat w postaci tubki z pędzelkiem oraz 10 pilniczków do paznokci, a także ulotkę, która zawiera szczegółową instrukcję. A nawet znajdziecie tam szablony, za pomocą których zobaczycie postęp działania preparatu Mycosan serum ;)
Jedno opakowanie to pełna kuracja, której efekty widoczne są już po 2 tygodniach regularnego i właściwego stosowania. Preparat odpowiedni jest dla diabetyków, a działanie potwierdzone jest klinicznie.
 Mogą używać go także dzieci po 4 roku życia ;)
Tubka zawiera bezbarwny preparat, który nanosi się na paznokieć. Serum błyskawicznie się wchłania i pozostawia paznokcie matowe. Ja to serum stosuję zawsze po zdjęciu hybryd i dzięki temu naprawdę nie wiem co to grzybica. To znaczy wiem, bo niestety widzę ją często, ale na paznokciach innych osób.
Na zmienione chorobowo miejsca preparat powinno się nakładać 2 x dziennie i tak przez 4 tygodnie, a następnie raz dziennie aż do momentu gdy odrośnie zdrowy paznokieć. Do tego raz w tygodniu powinno się za pomocą jednorazowego pilniczka spiłować pogrubioną płytkę. Nie jest to nic skomplikowanego, prawda ?
Powyżej skład dla zainteresowanych ;)
Ja używam tego serum profilaktycznie i jestem bardzo zadowolona. Moja mama ma swoje opakowanie, które używa w celu pozbycia się grzybicy z dużego palca stopy i też efekty są widoczne. Zostały jej jeszcze jakieś 3 tygodnie żeby cała zmiana została spiłowana i na pewno potem będzie to serum nadal stosować ale już profilaktycznie, bo jak wiemy lepiej zapobiegać niż leczyć ;)

O produkcie Mycosan już wam w tym roku wspominałam na blogu przy czym był to Mycosan spray ochronny, który zapobiega grzybicy nie tylko paznokci, ale też skóry, zwłaszcza stóp. Nadal ten preparat mam i używam - profilaktycznie. Szczerze wam go również polecam zwłaszcza latem ;)


21 komentarzy:

 1. Dobrze, że nie zmagam się z tym problemem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na szczęście nigdy nie miałam tego problemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że tak powiem jeszcze wszystko przed Tobą 😉

   Usuń
 3. warto mieć taki produkt w apteczce i zaczać używać np gdy uderzymy się w palec, przygnieciemy go bo często w wyniku urazu też dochodzi do grzybicy

  OdpowiedzUsuń
 4. O tym nie wiedziałam. Miałam raz przygniecione dwa palce i myślałam że tak długo miałam po prostu siniaki pod paznokciami

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawa jestem produktu |:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nigdy nie miałam takiego problemu z paznokciami. Ale preparat na pewno jest pomocny, bo niektórzy jednak mają skłonność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszyscy mamy skłonność tylko większość się do tego nie przyznaje 😑

   Usuń
 7. Na szczęście nie mam tego problemu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem w grupie szczęśliwców i nie mam tego problemu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja się bardzo cieszę, że nie mam takich problemów.

  OdpowiedzUsuń
 10. oj u mnie ten problem często bywa po basenach..nie znałąm tego produktu dzięki za wiadomości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U większości ten problem się pojawia, ale już patrząc na komentarze to ludzie nie potrafią się do tego przyznać 😐

   Usuń
 11. Pomimo uprawiania sportu, a zatem szatni, licznych zagranicznych podróży, nigdy nie miałam problemów z grzybicą, zawsze jednak zabezpieczałam się. Gdyby jednak coś się pojawiło, nie poddałabym się wstydowi, tylko walczyła odpowiednimi preparatami.

  OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...