Konkurs z Avet Pharma

-----------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI: Maile do laureatów (nr 2 i 15) z prośbą o dane do wysyłki zostały już wysłane serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie i już niebawem pojawi się inny konkurs ;)
---------------------------------------------------------------------------------


Jeśli masz problem z włosami, narzekasz na ich delikatność i nadmierne wypadanie, marzysz o gęstych, bujnych włosach zapraszam Cię na Konkurs.

Razem z Avet Pharma postanowiliśmy zadbać o Twoje włosy za pomocą suplementów. Do wygrania 2x zestaw Mega krzem z biotyną oraz Biotyna forte

Są to suplementy stworzone dla osób marzących o zdrowych, lśniących włosach oraz mocnych paznokciach. Jedna tabletka zawiera 5000% RWS biotyny oraz krzem pochodzenia naturalnego z pędów bambusa i ziela skrzypu polnego. Każda tabletka zawiera aż 19 aktywnych składników


Konkurs trwa od środy 20.06  do soboty 30.06.2018, a warunkiem jest polubienie strony Avet Pharma na fb oraz bycie publicznym obserwatorem bloga poradnik bezradnik ;) Nie jest to nic trudnego, ani skomplikowanego, prawda ?

Wystarczy w komentarzu wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie oraz pidać pidać swoje imię.

Obserwatorzy mojego instagrama również będą mogli wygrać jeden zestaw. W sumie do wygrania 3 zestawy, dla 3 różnych osób ;) Mam nadzieję, że konkurs się Wam spodoba i ochoczo do niego przystąpicie.



Ogłoszenie wyników nastąpi do 05.07.2018

Powodzenia ;)

17 komentarzy:

  1. Z przyjemnością się zgłaszam. Jak wiesz wierzę w działanie suplementów. Moja dermatolog przy każdej wizycie przypomina mi,że sukcesem mocnych paznokci i zdrowych włosów jest przyjmowanie biotyny.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. "pidać pidać swoje imię." ??? Jestem Żaneta

      Usuń
  2. No Kaśka jestem :D i obserwuję bloga i wszystko już od dawna i pewnie że biorę udział, może w końcu coś co pomoże moim włosom :)

    OdpowiedzUsuń
  3. spróbuje szczescia w konkursie. Renata

    OdpowiedzUsuń
  4. Właśnie łykam takie połączenie, świetne!:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Zgłaszam się, takie wsparcie byłoby mile widziane :) witam i pozdrawiam Małgorzata

    OdpowiedzUsuń
  6. Nie mam problemów z włosami, więc udziału nie biorę ;) ale wszystkim pozostałym życzę powodzenia w konkursie :)

    OdpowiedzUsuń
  7. A ja chętnie wezmę udział, bo aktualnie biorę nic na kondycję włosów, a przydałoby mi sie je wzmocnić :)
    Obserwuję Cię od dawna, fb firmy tez polubiłam jaki strona i prywatnie.

    OdpowiedzUsuń
  8. Biotyna świetnie dzisła na moje włosy!

    OdpowiedzUsuń
  9. Warunki spelnione i biorę udział :)

    OdpowiedzUsuń
  10. Obserwuje jako: Nadia
    Lubię Fb jako: Malinowy Skarbiec
    Imię: Ania :D
    Z chęcią biorę udział :D

    OdpowiedzUsuń
  11. Anonimowy29/6/18 22:57

    Profil polubiony zgłaszam się Iwonka P.

    OdpowiedzUsuń
  12. Stronę lubię jako: Beata Kandzia
    Bloga obserwuję jako: Beata Kandzia
    Wyrażam chęć udziału w konkursie!
    Moje imię: Beata
    Konkurs mi się podoba i chętnie do niego przystępuję.
    Lubię dbać o swoje włosy i wszelkie produkty do ich pielęgnacji, w tym też te witaminowe, do stosowania od wewnątrz, dlatego taki super zestaw sprawiłby mi wiele radości i chętnie go przetestuję oraz dobrze zaopiniuję :). Marzę o zdrowych, lśniących włosach oraz mocnych paznokciach, więc trzymam kciuki za uśmiech losu w moją stronę :)!

    OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...