Essence konturówka do ust 15 honey berry

Konturówki do ust Essence cieszą się bardzo dobrą opinią. 
Swego czasu było o nich głośno zarówno na blogach jak i na yt. Ja w swojej pomadkowej kolekcji mam jak na razie tylko jeden kolor, ale na pewno skuszę się na inne. Dzisiaj krótko opowiem Wam o konturówce - lipliner Essence 15 Honey Berry

Jest to typowo drewniana kredka do ust w przepięknym niby fioletowym kolorze.
Konsystencja jest fantastyczna. Po pierwsze konturówka nie jest twarda i nie kaleczy ust, rozprowadza się ją jak masełko. Gładko sunie po delikatnych wargach, idealnie podkreśla się nią kształt ust. Co najważniejsze jest matowa i długotrwała. Kolor 15 honey berry jest bardzo trudny do opisania. Niby jest to fiolet, ale w każdym świetle wygląda inaczej. Raz jest bardziej czerwona, raz różowa. Czasami jest to czerwień połączona z chłodnym nieco niebieskiem różem .. naprawdę trudno mi  ten kolor określić
Jednak na pewno nie jest to kolor dla każdego ponieważ jest widoczny i wzbudzający zachwyt ;p A wiem, że nie każda kobieta lubi mieć mocny akcent na ustach. Ja uwielbiam ;)
Nakładam kredkę na całe usta i z efektu jestem bardzo zadowolona ;) widocznie podkreślonymi ustami cieszę się ok 8 godzi. Kolor zjada się równomiernie, nie migruje poza kontur ust i co bardzo ważne komfortowo się te konturówki nosi. Zero ściągnięcia, wysuszenia czy jakiegokolwiek dyskomfortu. Jest to bardzo dobry produkt do ust, który kupicie w drogeriach z szafą essence, czyli np. drogeria natura. Cena takiej konturówki to ok 7 zł. Do wyboru jest chyba 8 kolorów. Naprawdę warto się z nimi poznać. 
Znacie konturówki Essence ? 
Który kolor jest Waszym ulubionym ? ;>

34 komentarze:

  1. Mam ten odcień i bardzo go lubię :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja mam jedną z tych kredek i jestem zachwycona ;) Pięknie wygląda :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie, że mi o tej konturówce przypomniałaś :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetnie się prezentuje i bardzo Ci pasuje =)

    OdpowiedzUsuń
  5. Mam ten odcień jak i kilka innych kolorów i je uwielbiam. Te ze srebrną zatyczką są genialne, ale już te z zatyczką w kolorze konturówki są bardziej tępe niestety ;/

    OdpowiedzUsuń
  6. Pasuje Ci ten odcień :) Dla mnie byłby chyba ciut za mocny.

    OdpowiedzUsuń
  7. Mam! I to jeden z niewielu ciemniejszych kolorów, w których dobrze wyglądam!

    OdpowiedzUsuń
  8. Mam 5 kolorów i to jest mój ulubiony :)

    OdpowiedzUsuń
  9. mam [na razie] dwie: marsala i nude lips. marsalę zakupiłam do celów blogowych, bo jest dla mnie za ciemna, żebym dobrze się w niej czuła tak "normalnie", natomiast w kolorze nude lips się zakochałam :) kredki mają super cenę, jakość, są wg mnie dużo lepsze w aplikacji i noszeniu niż też bardzo chwalone kredki Golden Rose

    OdpowiedzUsuń
  10. Nie znam tej konturówki, ale ten kolorek mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Ja nie używam często tego typu produktów, lecz po Twojej recenzji czuje się zachęcona.
    Piękny odcień.
    Buziaki

    OdpowiedzUsuń
  12. bardzo ładny kolor. ja mam jedną konturówkę z tej firmy, ale kolor to porażka nie wiem co mnie wzięło że taki kupiłam.
    zapraszam do mnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  13. Mam jedną kredkę z tej serii, muszą ją odkopać, bo pamiętam, że była dobra :D

    OdpowiedzUsuń
  14. nie miałam jeszcze tej kredki, ale skoro tak długo utrzymuje się na ustach to muszę ją mieć. Kolor śliczny:)

    OdpowiedzUsuń
  15. mam ją i bardzo lubię :)

    OdpowiedzUsuń
  16. Mam już dwie z tych konturówek i bardzo je lubie. :)

    OdpowiedzUsuń
  17. Ładny kolor, który do Ciebie pasuje idealnie :)

    OdpowiedzUsuń
  18. efekt jest piękny , jak przy drogiej szmince . super kolor

    OdpowiedzUsuń
  19. Bardzo lubię produkty z Essence. Są tanie, przystępne i dobrej jakości , u mnie zawsze się sprawdzą. Wyczytalam, że pochodzisz z okolic Katowic ;) Zupełnie jak ja ! Buźka !

    OdpowiedzUsuń
  20. bardzo ładny kolor, pasuje do Ciebie
    Dyed Blonde

    OdpowiedzUsuń
  21. Z Essence nie mam żadnej konturówki...głównie kupuję te z Golden Rose :)
    Twoja ma piękny kolor, bardzo Ci pasuje :)

    OdpowiedzUsuń
  22. Znam je jedynie z internetowych recenzji, ale mam takie zapasy produktów do ust, że raczej się nie skuszę.

    OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...