Jestem kobietą i dbam ... nie tylko o siebie

Wiosna to taki szczególny czas....
Czas kiedy nam się więcej chce. Zaczynamy robić porządki i to nie tylko w mieszkaniu. Jest tak, że to zazwyczaj wiosną przechodzimy na dietę, zapisujemy się na siłownie albo wprowadzamy zmiany w odżywianiu. Słoneczna pogoda zachęca do spacerów, pojawiające się nowalijki sprawiają, że nasze posiłki stają się lżejsze i bardziej fit.
Moda na zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną to bardzo dobra moda ;) Jednak nie zawsze pomaga jedynie czytanie i wprowadzanie przeczytanych zmian. Gdy chcemy przejść na dietę lub porządnie zabrać się za uprawienia sportu warto skonsultować się ze specjalistą i zrobić podstawowe badania diagnostyczne.
Bardzo pomocna może okazać się akcja "żyj zdrowo, bądź aktywny" organizowana przez Diagnostyka sp. z .o. o. 
W ramach akcji uczestnicy mogą skorzystać z pakietów badań oferujących zniżki nawet do - 60%, a także wziąć udział w konkursie z cennymi nagrodami.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy - klik klik klik 
odebrać bon na badania i ... być może wygrać wczasy odchudzające, weekend w SPA  lub konsultacje dietetyczno-trenerskie.

Wyniki badań pozwolą specjaliście dobrać odpowiednią dla nas i naszego organizmu dietę oraz wybrać najodpowiedniejsze ćwiczenia.  Wiadomo, że inaczej będzie wyglądać dieta osoby z chorymi stawami lub sercem, a inaczej u zdrowej osoby chcącej tylko poprawić sylwetkę czy pobudzić metabolizm.

Zrobienie podstawowych badań laboratoryjnych takich jak chociażby morfologia nie tylko są wskazane przed przejściem na dietę. Regularne badania  (podobnie jak dobrze zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna) pozwalają nam jak najdłużej cieszyć się zdrowiem własnym i rodziny. To dzięki profilaktyce jesteśmy w stanie jak najwcześniej wyłapać przeróżne choroby.

Dokładny opis promocyjnych pakietów znajdziecie TUTAJ

Zadbajcie o siebie i swoich najbliższych!12 komentarzy:

 1. Sporo ostatnio o tej akcji na blogach :)Ale krew powinnam sobie przebadać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo o tej akcji ostatnio :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna i przydatna akcja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawa akcja, wiele z Nas zapomina o podstawowych badaniach :-(

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna akcja i właśnie dobrze że dużo jej widać na blogach bo często zapominamy o badaniach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To prawda, że wiosną zaczynamy bardziej dbać o siebie. Akcja jest fajna - bo większość z nas przechodzi na dietę nie mając wogóle pojęcia o tym, że czasem dla naszego stanu zdrowia jest ona wręcz szkodliwa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przynajmniej raz w roku robię podstawowe badania krwi, a także badania ginekologiczne. Lepiej dmuchać na zimne.

  OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...