Ambi Pur CAR Aqua

Lubię otaczać się pięknymi zapachami nie tylko w domu. Zawsze w torebce mam pachnącą saszetkę, w terminarzu znajduje się perfumowana chusteczka, a w samochodzie przyjemny zapach zapewnia mi Ambi Pur CAR o zapachu aqua.
 Urządzenie jest małe, zgrabne i nadaje się do każdego samochodu. Zaletą tego urządzenia jest podziałka intensywności zapachu. Ja posiadam zapach aqua, który jest świeży, intensywny, ale jednocześnie lekki. Umila podróż, neutralizuje zapachy, ale nie dusi, nie drażni, nie wywołuje bólu głowy.
Bardzo lubię moment otwierania samochodu. Dlaczego ? Bo wita mnie przepiękna woń, którą czują też inni i z zaciekawieniem zaglądają do auta ;)
 Producent zapewnia, że urządzenia neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz zapewnia świeżość przez 60 dni. Ja użytkuję to urządzenie od 3 tygodni i zużycie jest niewielkie (cały czas mam ustawioną minimalną intensywność zapachu). 
Zarówno z zapachu jak i urządzenia jestem bardzo zadowolona, moja mama także. Mimo, że wkład nie należy to najtańszych ( z tego co się orientuje kosztuje w granicach 15-20 zł. Jeśli się mylę poprawcie mnie) skuszę się na inną wersję zapachową. Będzie nią najprawdopodobniej Absolute arctic ice (w końcu zima idzie) albo Absolute amazon rain (zaintrygował mnie zapach) ;)

 Ciekawa jestem jakie zapachy królują w waszych pojazdach ;)

........ Darmowe produkty do testów otrzymałam od Ambi Pur......

4 komentarze:

 1. O coś fajnego :) Też uwielbiam zapachy

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny gadżet. U mnie obecnie króluje zapachowy, waniliowy kotek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chemia zwłaszcza w zamkniętych pomieszczeniach i samochodach to coś do mnie odrzuca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie mam własnego samochodu, ale gdy wsiadam do czyjegoś auta lubię jak ładnie pachnie.

  OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...