świat kosmetyków ZEPTER

W zeszłym tygodniu otrzymałam kilka kosmetyków firmy Zepter. Jak się okazało firma ta kojarzy się głównie z garnkami i  innymi urządzeniami typu  bioptron. Dlatego dzisiaj chciałam Wam opowiedzieć troszeczkę o firmie Zepter i skupić się na produktach, które mają w swojej ofercie.

Zepter to międzynarodowa firma, która zajmuje się sprzedażą produktów ekskluzywnych.  W ofercie znajdziemy między innym naczynia kuchenne, urządzenia medyczne, a także biżuterię czy kosmetyki. Zainteresowanych zapraszam do sklepu gdzie można poznać bogatą zepterową ofertę ;)

Jeśli chodzi o kosmetyki Zepter to są to kosmetyki Szwajcarskie, które charakteryzuje zaawansowana technologia. Zepter oferuje zarówno kosmetyki pielęgnacyjne jak i kosmetyki kolorowe, a także perfumy (jestem bardzo ciekawa tego zapachu).

Ja otrzymałam do testów kosmetyki z linii Swiss Nature Skin Care oraz Swisso Logical
Linia Swiss Nature zawiera ekstrakt ze szarotki, która bogata jest w antyoksydanty , a także wykazuje działanie ujędrniające. Kosmetyki tej serii chronią przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych oraz zanieczyszczeń środowiska. Linia ta zawiera również kosmetyki przeciwsłoneczne oraz kosmetyki dla dzieci.




Ta kremowa i natychmiast wchłaniająca się formuła pomaga przywrócić skórze jej delikatną i jedwabistą strukturę. Wzbogacony wyciągiem z szarotki i witaminą E chroni skórę przed wolnymi rodnikami i pomaga jej odzyskać naturalną sprężystość. Olejek z jojoby pozostawia ją doskonale nawilżoną i gładką.





Krem multiregenerujący zawiera świeży ekstrakt z szarotki i masło Shea, które nawilżają oraz wygładzają skórę. Dzięki filtrom UV-A oraz UV-B chroni przed negatywnym działaniem promieni UV oraz pozostałych szkodliwych dla skóry czynników, pochodzących ze środowiska. Regularne stosowanie przywraca skórze elastyczność, witalność oraz dodaje jej blasku. Idealny do skóry suchej oraz zmęczonej, szczególnie zalecany w okresie zimowym.

Seria Swisso Logical oparta jest na białkach roślinnych oraz wyciągu z Echinacei pochodzącej z Alp Szwajcarskich. Seria ta zawiera kosmetyki do demakijażu, dla dzieci, linia kosmetyków męskich, seria SPA oraz kosmetyki do makijażu.

Moje kosmetyki z tej serii to:






Bardzo delikatnie zmywa makijaż i zanieczyszczenia skóry. Chroni ją przed przesuszeniem, działa łagodząco i odświeżająco dzięki zawartości wody różanej. Lotion to sposób na demakijaż dla osób nie tolerujących tłustych mleczek kosmetycznych.




Tonik zmywa pozostałości mleczka i makijażu. Dzięki ekstraktom z echinacei ma działanie stymulujące, wzmacnia naturalny mechanizm ochronny skóry, przywraca jej naturalny poziom pH. Zawiera aktywne wyciągi z róży ożywiające naturalny koloryt skóry, dające widoczny efekt odświeżenia i rozjaśnienia cery. Delikatnie perfumowany. Wersja dla skóry normalnej i tłustej zawiera alkohol. 





Formuła zawierająca ekstrakty z kawioru, alg oraz planktonu pomaga zredukować drobne zmarszczki. Oligopierwiastki z mórz poprawiają równowagę biomineralną skóry. Morskie DNA aktywuje proces regeneracji i odżywia skórę. Specjalny ekstrakt z planktonu pomaga skórze wyrównywać niedobory spowodowane wiekiem, stresem oraz zanieczyszczeniem środowiska.


Nie zawiera parabenu.

Na razie testuję balsam do ciała i lotion do demakijażu. Recenzje pojawią się jeszcze w te wakacje ;) Krem zacznę testować zimą, a tonik jak tylko skończę mój koniczynowy ;) Co do maseczki to poczeka na kolejny wieczór SPA ;)
Pewnie zauważyliście, że ceny kosmetyków są dość wysokie, ale i na to jest sposób. Każdy kto przystąpi do Zepter Beauty Club - czyli wypełni formularz na podstawie którego wyrabia się kartę członkowską otrzymuje prawo do zakupów z 30 % rabatem "na zawsze" a przy pierwszym zakupie przy rejestracji kupuje z rabatem 30% w tym jeden wybrany produkt z 67% rabatem. Zachęcam do wstąpienia do ZBC, warto! Zarejestrować można się poprzez formularz następnie otrzymuje się kartę i ... na zakupy:)

Zapraszam Was również na FB firmy ;)

Mam nadzieję, że jak teraz ktoś wspomni o firmie Zepter to pierwszym Waszym skojarzeniem nie będą garnki ;p  









55 komentarzy:

  1. Miłego testowania. Pierwszy raz słyszę o tej firmie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie znasz w ogóle firmy Zepter, czy tylko kosmetyków ? ;)

      Usuń
  2. Jak tu się pięknie zrobiło! I jaka piękna czcionka (wreszcie przejrzysta :D) cudnie jest ! ;*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oluśka wiesz co podpadasz mi! To znaczy, że wcześniej było brzydko ? NIe dość, że się źle ubieram to jeszcze miała brzydkiego bloga.... No wiesz! Foch!

      Usuń
    2. Czemu się źle ubierasz? Coś Ty sobie zaś wymyśliła?? :) Wgl skąd masz taki ładny banerek ;> ?

      Usuń
    3. No no no już ja pamiętam co mówiłaś w babeczkarni ;p A banerek zrobiła Kasia, bo ona mnie kocha ;)

      Usuń
    4. Dobra Kasia, zdolna Kasia :) Oj głuptasie ;(

      Usuń
  3. Ciekawa jestem recenzji!
    Ja przez lata uzywalam kremu do rak z Zeptera, moja mam uzywa ich do dzisiaj :)

    OdpowiedzUsuń
  4. nie słyszałam o tym, że oni produkują kosmetyki:D jestem w szoku!:D

    OdpowiedzUsuń
  5. zepter poszerzył ofertę? ciekawe kto im robi te kosmetyki tzn co jeszcze robi ten ktoś, kto robi linie dla nich.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kosmetyki mają już jakiś czas tylko są one mało znane. Nie mam pojęcia kto je dla nich produkuje, ale postaram się dowiedzieć ;)

      Usuń
  6. Miałam kilka lat temu balsam do rąk i był bardzo dobry :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. mam nadzieję, że pozostałe kosmetyki są równie dobre ;)

      Usuń
  7. nigdy nie słyszałam o tym,ze maja kosmetyki, ale czekam na recenzje:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hahhaha nie Ty pierwsza, ale mam nadzieję, że moje recenzje Was przekonają ;)

      Usuń
  8. Opis zachęcający, ale ceny bolesne... :(

    OdpowiedzUsuń
  9. miałam kremy do rąk. Całkiem fajne

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kilka blogerek zachwalało ten krem do rąk ;)

      Usuń
  10. Nie wiedziałam, że ta firma ma kosmetyki w swojej ofercie ;)

    OdpowiedzUsuń
  11. Nie miałam pojęcie, że mają kosmetyki w swojej ofercie ;) Jestem zaskoczona, ale miło, bo wydają się całkiem spoko

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Z tego co widzę mało osób słyszało o kosmetykach tej firmy.

      Usuń
  12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja się chyba jednak nie skuszę :) Ceny skutecznie zniechęcają do zapoznania się z ofertą. Ale garnki mają świetne :)

      Usuń
    2. Garnki faktycznie rewelacja ;) Co do cen, to hmm można skorzystać z 30% rabatu ;)

      Usuń
  13. gratuluję, przyjemnego testowania

    OdpowiedzUsuń
  14. Podejmujesz wiele współprac z firmami- nie męczy Cię nieustanna zmiana pielęgnacji?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie każda współpraca dotyczy kosmetyków pielęgnacyjnych więc bez obaw - nie zmieniam jej tak często ;)

      Usuń
  15. świetny blog ;)
    daleki-lot.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  16. Szwajcarskie kosmetyki są naprawdę dobre, ostatnio używałam rozjaśniającego kremu pod oczy SkinCode i nawet szatę graficzną ma bardzo podobną do linii Swisso Logical Zeptera ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie mam zbyt dużego doświadczenia z kosmetykami szwajcarskimi, ale wszystko przede mną ;0

      Usuń
  17. Czekam na jakieś recenzje ponieważ zawsze byłam przekonana, że firma ta produkuje tylko garnki ;)

    OdpowiedzUsuń
  18. Choć wiem, że i kosmetyki są w ofercie Zepter, to i tak głównie kojarzę ją z garnkami :D

    OdpowiedzUsuń
  19. Fajny wpis! Piszesz w sposób bardzo przyjemny i zrozumiały, dlatego też zaglądam często na Twojego bloga. Uwielbiam tematykę kosmetyczną, dlatego też staram się zaglądać na wiele stron poświęconych urodzie, a także przeglądam oferty sklepów internetowych np. https://cosmed24.pl/produkty/142-oksybrazja-jet-o2-peeling-wodno-tlenowy.php i czasami nawet kupuję co ciekawsze kosmetyki, jeśli coś mi się spodoba :)

    OdpowiedzUsuń
  20. Miałam okazję ostatnio wypróbować kilka kosmetyków tej firmy i jestem zachwycona. Na święta na pewno je sobie sprawię :3 Może i są drogie, ale przecież można sobie czasami pozwolić na coś lepszego, a zwłaszcza, jak okazja sama się nasuwa :3

    OdpowiedzUsuń
  21. Ostatnio zakupiłam sobie lotion do demakijażu, po tym jak miałam okazje wypróbować od nich tusz do rzęs. Po zaaplikowaniu tuszu rzęsy były wydłużone, nic nie było posklejane normalnie bomba

    OdpowiedzUsuń
  22. patricia7/1/19 11:14

    @Daria Majewska ja też jakiś czas temu dopiero się dowiedziałam, że mają w swojej ofercie też kosmetyki i kupiłam krem pod oczy, jest genialny!
    @fioleczek jakie ich kosmetyki testowałaś?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj! Krem pod oczy Swisso logical to wyjątkowa formuła , dzięki składnikom takim jak GENISTEINA i LIPOAKTYWNY OLEJ INCA INCHI, zapewnia nawilżenie skóry wokół oczu, przez co rozjaśnienie i spłycenie zmarszczek. To świetny wybór!

      Usuń
  23. @patricia czy ten krem maskuje też wory pod oczami?
    @patricia gdzie można dorwać ich kosmetyki?

    OdpowiedzUsuń
  24. Witajcie!
    W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką najwyższej jakości kosmetyków. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

    Ada
    Doradca online Zepter International Poland
    shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. @korel, Nawilżający krem pod oczy Swisso logical bardzo mocno nawilża skórę wokół oczu, dogłębnie ją odżywia w głębokich warstwach skóry. Znacznie redukuje obrzmienie, zmniejsza widoczność cieni wokół oczu i sprawia, że skóra wygląda zdrowiej, jaśniej i promienniej.

    @korel, po zakup produktów zapraszam na stronę sklepu - http://www.zepter.pl/MainMenu/Products/Cosmetics/Swisso-Logical/Skincare/Repair.aspx

    Ada
    Doradca online Zepter International Poland
    shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

    OdpowiedzUsuń
  26. @korel te wory pod oczami są najgorsze, jeszcze zimą jako tako można było je zakryć, ale teraz wiosna, słońce w pełni i wory pod oczami wraz z ciemniami :/ niezbyt to wgląda
    @Doradca szukam czegoś nowego dla swojej twarzy, czegoś nawilżającego z powiewem wiosny, może mi Pani coś doradzić ? :) macie coś takiego ?

    OdpowiedzUsuń
  27. @bunia a próbowałaś kosmetyków naturalnych czy używasz drogeryjnych ?
    @doradca a czy produkty są wydajne ? Na długo wystarcza opakowanie ?

    OdpowiedzUsuń
  28. @Aloes od jakiegoś czasu korzystam tylko z drogeryjnych kosmetyków, szamponów, maseczek itp. Mam dość już tej całej chemii. Nie dość że w jedzeniu to jeszcze w kosmetykach

    OdpowiedzUsuń
  29. @Bunia rozumiem, ale wiesz , że w tych drogeryjnych kosmetykach jest zazwyczaj pół tablicy mendelejewa ? :D Sama chemia z chemią. Smutna prawda. Skoro szukasz nawilżenia dla skóry to może warto poszukać czegoś naturalnego ?
    @Doradca czy jest pani w stanie podpowiedzieć coś o wydajności waszych kosmetyków?

    OdpowiedzUsuń
  30. @bunia, kosmetyki Zepter oferuja całą gamę produktów nawilżających. Proponuję Ci natomiast krem nawilżający na dzień Swisso Logical ,do cery wrażliwej lub suchej. Echinacea, wyciąg z kasztana,olej z awokado skłdkich migdałów i oliwa z oliwek to składniki budujące ten krem.

    @bunia, niestety to sama prawda. Kosmetyki drogeryjne, co wcale nie oznacza,że tańsze zawierają składniki chemiczne niekorzystnie wpływające na skórę przy długotrwałym stosowaniu
    @Aloes, jeżeli chodzi o wydajność kosmetyków Zepter spokojnie mogę powiedzieć, iż dzięki odpowiedniej konsystencji i bogatym składzie odżywiają skórę bez konieczności używania pół słoiczka na raz. Są wydajne i starczą na kilka miesięcy użytkowania
    Ada
    Doradca online Zepter International Poland
    shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Witajcie! Specjalnie dla Was wysyłam link do sklepu z proponowanym kremem https://shop.zepter.com.pl/zepter/torm322fo1
    Ada
    Doradca online Zepter International Poland
    shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

    OdpowiedzUsuń

Kochani, zachęcam do pozostawiania swoich myśli ;) Dziękuję ! ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...